Feyne Hakkında

Biz Feyne'yiz

Büyümeniz için sizi güçlendirirken karşılaştığınız zorlukları anlıyor ve çözüyoruz.

İletişime geçin

Feyne ileri görüşlü işletmelerin müşterilerinin kalbini ve aklını kazanmasına yardımcı oluyor

Çok yönlü, veri odaklı yaklaşımımızla Asya'daki ve Avrupada'ki veri dönüşümünü, satış dönüşümünü ve dijital pazarlamayı desteklemek için işletmeleri ve markaları güçlendiren kapsamlı bir hizmet paketi sunuyoruz.

Bölge geneline yayılmış 2 ofisimiz ve yaklaşık 10 profesyonel istihdamımızla Türkiye'de güçlü varlığımızı sürdürüyoruz. Şirketin ikili genel merkezi Türkiye ve Birleşik Devletler'de bulunmaktadır.
Genişlet
Ofislerimiz

Merkezi Türkiye ve United States'de bulunan şirketimiz, Asya'nın ve Avrupa'nın önde gelen markalarıyla dijital ve veri olgunluklarını artırmak ve iş hedeflerine ulaşmak için işbirliği yapmaktadır

  • 1.4k
    Dijital Yetenekler
  • 12
    Pazarlar
  • 1500+
    Müşteriler

Haber Odası

Kurumsal Yönetim

Tavizsiz dürüstlük ve olağanüstü performans temel değerlerine uyar. Her türlü rüşvet ve yolsuzluğa karşı sıfır toleransla iş yapmayı taahhüt ediyoruz.

İhbar Politikası

Çalışanlarımız, hissedarlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz için endişelerini etkili, sorumlu ve güvenli bir şekilde dile getirebilecekleri bir kanal sağladık. Gerçek veya şüpheli suistimal, yasa dışı veya etik olmayan davranışları bildirmek için adresini ziyaret edin.