İnsanlar & Kariyer

Takımımızla tanışın ve katılın

Açık pozisyonlar

Farklı pazarlarda farklı yetenekleri işe alıyoruz. Dahili öğrenme ve harici eğitim yoluyla, onları müşterilerimizin beklentilerine uygun kaliteli işler sunabilmeleri için yetiştiriyoruz. Bu bizim ve müşterilerimiz için kazandıran bir stratejidir. Ek olarak, projelerimizde yenilikçiliği ve verimliliği artırmak için ekibimizin en son araç ve bilgilerle donatılmasını sağlayarak yapay zeka ve dijital çözümlerde ön sıralarda yer almaya kararlıyız.

Yunus Şahin
Co-Founder
Enes Şahin
Chief Executive Officer

Değerlerimiz

Şimdi Harekete Geçin
Acele etmek için yaşarız. İşi bitirmek için ne gerekiyorsa yaparız.
Şekil Endüstrileri
İnsanları yeni keşiflere yönlendiriyoruz. Yeni fikirler ve zanaatımızda ustalık getiriyoruz.
Mevcut Durumu Bozun
İşleri yapmanın yeni ve daha iyi yollarını bulmaya açız. İyi bir değişim getirmek için mükemmellik için çabalıyoruz.
Kazan kazan
Yaptığımız işte en iyisi olmak için çabalıyoruz. İşimiz ve müşterilerimizin işleri için çıtayı yükseltiyoruz.
Veriler Tarafından Yönlendiriliyoruz
Verilere takıntılıyız. Gerçek bilgiyi kazanırız ve kendi rekabet avantajımızı elde ederiz.
Mütevazı Kalın Aç Kalın
Birbirimize onur ve saygıyla davranırız. Başarıyı kutlar ve başarısızlıktan ders çıkarırız.

Biz bir aileyiz

Yenilik, her gün yaptığımız işte esastır; sorumluluk, istikrar ve güvenilirlik temel taşlarımız haline gelir..

Bu Feyne ailesinin güçlü durmasını sağlıyor. Yaptığımız işe, özgün çözümlerimizin istikrarına ve çözüm bulmak için gereken güvenilirliğe inanıyoruz. Müşterilerimizin ve insanlarımızın kazanmasını sağlamak Feyne'nin taahhüdüdür.

Ve bunu birlikte yaptığımızda, birlikte kazanırız ve kariyerinizi ilginç ve beklenmedik şekillerde planlamanıza olanak tanırız. Çalışanlarımızın profesyonel ve kişisel olarak büyümelerine olanak sağlamak için mentorluk ve koçluk desteğiyle iş başında öğrenmeye inanıyoruz.

Feyne'deki Eşitlik

Engelleri aşmak: Feyne'de eşitliği sağlamak

Feyne olarak çeşitliliğin ve katılımın mükemmelliğe ulaşmak için gerekli olduğuna inanıyoruz. Cinsiyete bakılmaksızın herkes için eşit bir iş yeri yaratmaya kararlıyız. Bu, cinsiyet ayrımcılığı, eşit olmayan ücret ve liderlik pozisyonlarında temsil eksikliği gibi sorunların ele alınması anlamına geliyor. Gerçek toplumsal cinsiyet eşitliğine ulaşmanın sürekli çaba ve işbirliği gerektireceğini biliyoruz, ancak bunun gerektirdiği işi yapmaya kendimizi adadık.

Cinsiyet eşitliğini teşvik ettiğimizde herkesin bundan faydalanacağına, çalışanlarımızın güçleneceğine ve kuruluşumuzun çeşitli bakış açıları ve deneyimlerden faydalanacağına inanıyoruz.

Konuştuğumuzu yapıyoruz

Esnek çalışma düzenlemeleri
Mentorluk Programı
Annelik / Babalık izni
Bilinçsiz Önyargı eğitimi
%30 Kulübü Üyesi - Cinsiyet Eşitliği Taahhüdü

Feyne'de toplumsal cinsiyet eşitliğini kararlılıkla savunuyoruz ve bu hiçbir şekilde muğlak bir 'uyandık' ifadesi veya sadece sözde bir hizmet değildir. Dünyanın cinsiyetçilik ve kadın düşmanlığı ile boğuştuğunu biliyoruz; ve bilinçsiz önyargılarımızla sürekli yüzleşiyor ve onlara meydan okuyoruz. Veri odaklı bir şirket olarak, ölçtüğümüz şeyin biz olduğumuza da inanıyoruz. Bu nedenle, herkes için eşit bir yer yaratma konusunda kendimizi ölçülebilir sonuçlara bağlıyoruz.

Enes Şahin
Enes Şahin
Chief Executive Officer, Feyne

Ailemizin bir parçası olun